Скільки коштує кілометр вантажоперевезень на «ГАЗелі»?

Транспортування вантажів побутового користування дуже актуальне особливо у міському житті. Для цього потрібні бюджетні автомобілі з малим тоннажем, в які поміститься все побутове начиння, у тому числі й піаніно. У бюджетній категорії логісти виділяють «ГАЗелі», які пропонують простий набір функцій, хорошу місткість та різноманітні типи кузова, характерні для різних типів завантаження товарів.

Вартість вантажоперевезення на ГАЗелі

Багато користувачів виділяють низку переваг, тому що цей автомобіль компактний, мобільний. Він може бути маневреним і спритним у будь-яких дорожніх «кишенях». Саме тому «ГАЗель» заведено вважати оптимальною машиною для великого мегаполіса.

Розрахувати, скільки коштує перевезення вантажу на «ГАЗелі», зможе оператор логістичного агентства. А ось на ваш вибір авто цієї моделі також можуть вплинути такі плюси:

  1. У сучасних модифікаціях є вбудовані GPS-пристрої з програмним забезпеченням, яке, враховуючи параметри машини, прокладає раціональний шлях.
  2. Невеликий розмір, на перший погляд, і великий об’єм кузова – ось що призвело до такої популярності цієї автомобільної марки. Вантажопідйомність у різних моделях до 3 500 тонн. А цього достатньо, щоб організувати міжквартирний переїзд, доставити товар у роздрібний пункт продажів, швидко довезти свіжі продукти.
  3. У цьому розмірі кузова поклажа може виступати на відстань до 1 м за його межі, край повинен позначатися предметом яскравого кольору. У світлий час доби таке транспортування допускається.
  4. Через те що автомобіль виробляється на базі пострадянського простору, його вартість та обслуговування дешевші за європейські та американські аналоги, що дозволяє заощадити на формуванні тарифу. І якщо ви ставите питання, скільки коштує кілометр перевезення вантажу на «ГАЗелі», слід орієнтуватися на вартість у 2 рази меншу, ніж для імпортних авто.

Вантажоперевезення по Україні «ГАЗеллю»: для яких відстаней оптимально?

Ця марка стала популярною серед автомобілів вантажопідйомністю до 2 тонн. Таку машину не можна назвати вантажною, і їй дозволено проїзд усіма міськими дорогами. Проте нею можна доставити такі вантажі:

Для збереження цілісності товару використовують кузови різного типу. При транспортуванні меблів застосовують машини з обшитими зсередини фургонами.

Виділяють «ГАЗелі» з такими типами кузова:

  1. Ціліснометалеві авто, у яких місце водія + 2 пасажирських і вантажний відділ знаходяться в одному кузові. Вони захищають поклажу від дощу та вітру. Використовуються для перевезення фасованого товару, невеликих меблів, інструментів, пристосувань.
  2. Автофургони:
  1. Борт-тент. Ці моделі мають особливий попит, тому що в них найпростіше завантажити речі. Розтентований автомобіль дає можливість підійти до нього з будь-якого боку і навіть зверху. При цьому тент забезпечує ідеальний захист товару від вітру та опадів. Він легший за металеві конструкції, тому вантажопідйомність таких машин трохи більша.

Ми говоримо про надійне та практичне авто. Скільки коштують вантажні перевезення на «ГАЗелі» по Україні, підкаже оператор автотранспортної компанії, проте ці транспортні засоби розраховані на значний пробіг і стануть оптимальними варіантами у своїй ваговій категорії.

Що потрібно знати, щоб розрахувати, скільки коштують вантажні перевезення на «ГАЗелі»?

Замовникові не обов’язково знатися на моделях транспорту. Достатньо повідомити транспортну компанію про умови замовлення:

Уточнити тип вантажу потрібно обов’язково, оскільки є перелік заборонених товарів. Далі диспетчер складає раціональний маршрут, з’ясовує щільність вантажу, розраховує навантаження на авто та витрати пального, додає амортизацію та зношування основних систем автомобіля, зарплату водія, сервісного обслуговування транспорту, агентську комісію. Додатково до тарифу перевезення вантажів по Україні може увійти паркінг, час простою, подання. Їзда містом зазвичай збільшує загальну вартість, тому що в пробках, на світлофорах паливний ресурс використовується швидше. На трасі рух рівномірний, тому ціна за одиницю при обчисленні буде нижчою.