Вантажоперевезення в Естонію: вибір найкращої логістичної компанії

Естонія – країна, розташована на півночі Прибалтики, що має вихід до Балтійського моря. Добре розвинена транспортна інфраструктура дозволяє здійснювати експорт та імпорт товарів з країнами Європи, зокрема Україною, водним, повітряним, залізничним та автомобільним способом. Використовуючи пороми та морські судна, транспортні та пасажирські літаки, поїзди, вантажні автомобілі можна підібрати зручний спосіб доставки сухих, рідких, сипких, великогабаритних, небезпечних, негабаритних вантажів до будь-якої точки Європи. 

Підвищення товарообігу між Україною та європейськими країнами в останні роки дозволило суттєво зміцнитись логістичним зв’язкам. На сьогодні замовити вантажоперевезення по Україні, в Україну і назад товарів будь-яких категорій і розмірів можна в компанії EA LOGISTIC. Залежно від особливостей товару ми здійснимо доставку з використанням оптимальної техніки, враховуючи призначення товару та необхідність швидкої доставки. 

Як замовити вантажоперевезення з Естонії в Україну?

Доставка вантажів з/в Естонії – одна з послуг нашої компанії. EA LOGISTIC здійснить транспортування будь-якої продукції Європою зручним для вас способом під ключ швидко, просто і недорого. Клієнт передає товарів у надійні руки та отримує бажаний результат.

Залишіть заявку на сайті, і наші менеджери в найкоротші терміни передзвонять вам. Ми виконаємо потрібні міжнародні перевезення та заощадимо ваш час та гроші.

Про компанію
Міжнародна транспортна компанія

EA Logistic – міжнародна логістична компанія з філіями в Польщі та Китаї.

Ми використовуємо власний автопарк і партнерську мережу автомобілів по всій Україні та в Європі.

Чіткість і швидкість перевезення забезпечуємо завдяки налагодженим за 10 років процесам і логістичній інфраструктурі:

 • власним СТО для вантажного транспорту;
 • мережі складських комплексів класу А в Польщі та Китаї.
проконсультуватися
Усі вантажі застраховані в компанії ІНГО на 5 мільйонів гривенью
Ліцензія дає право на перевезення будь-яких типів вантажів, включаючи небезпечні, харчові, фармакологічні, негабаритні
Вантажі
Перевозимо будь-які вантажі,
включаючи небезпечні
Сипучі
Харчові (зерно), будівельні (цемент, пісок, гравій тощо) вантажі. Навалочні та насипні
Будівельні
Перевозимо як будівельний матеріал (блоки, цемент, пісок тощо), так і будівельну техніку
Харчові
Продукти харчування з дотриманням необхідного температурного режиму та санітарних норм
Речі під час переїзду
Дбайливе та швидке перевезення речей у межах міста під час домашніх та офісних переїздів
Небезпечні
Нафтопродукти, вибухонебезпечні та токсичні речовини перевозимо у спецтранспорті з дотриманням норм безпеки
Фармацевтичні
Продукти фармвиробництв перевозимо з дотриманням температурного режиму та з необхідним страховим покриттям
Збірні
Відправляємо машини зі збірними вантажами від 100 кг для оптимізації вартості перевезення
Негабаритні
Перевеземо вантаж, габарити якого перевищують розміри і норми, допустимі під час транспортування
Розрахувати вартість перевезення
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Вже працюєте з іншим перевізником? Давайте порівняємо умови
Ми впевнені, що можемо запропонувати вам більш вигідний варіант та заощадити до 10% бюджету на вантажоперевезення
Наші клієнти
Компанії, які довіряють нам вантажоперевезення
Автопарк
Машини вантажопідйомністю від 2,5 до 100 тонн
Отзывы
Отзывы клиентов
Kostiantyn MopankoKostiantyn Mopanko
20:58 24 Apr 24
A VA V
16:32 10 Apr 24
Организовали перевозку вещей за границу. Представитель компании постоянно был на связи и решал все возникающие вопросы. Рекомендую!
Anna ChudnayaAnna Chudnaya
09:47 09 Apr 24
Ответственный перевозчик. Быстро внесли в свое расписание и перевезли мои вещи из Харькова в Румынию в это сложное время. Спасибо Диане, что ответила на все вопросы и водителя Назару.
Kateryna KryvopustovaKateryna Kryvopustova
06:26 04 Apr 24
Перевозили квартиру с Херсона в Прагу. Я очень переживала за доставку, границу, погрузку) в общем, за всё переживала)) Но оказалось напрасно. Все подскажут, расскажут , помогут, посоветуют как лучше. Молодцы, ребята! Спасибо большое менеджеру Диане и водителю Назару! Лучшая команда!
Inna KirichekInna Kirichek
08:44 27 Mar 24
Прекрасная компания!! очень приятные в общении. Оформление документов все четко и быстро. Водитель приехал заранее, багаж доставил очень быстро. Я очень довольна, что обратилась именно в эту компанию. Всем желающим перевезти свой багаж рекомендую обращаться к ним.
Sofiia PRIADUNSofiia PRIADUN
12:46 16 Mar 24
Очень качественное оказание услуг. Наша семья перевозила личные вещи Украина-Франция 8 кубов. В Киеве грузчики помогли упаковать все вещи, сделали опись. Во Франции помогли донести особо тяжелые элементы. Весь процесс занял около недели.Рекомендуем:)
Елена О.Елена О.
12:49 06 Mar 24
Нужна была перевозка мебели для магазина по маршруту Киев – Запорожье.Я прозвонила очень много логистических компаний и диспетчеров.И могу точно сказать, что ваша Компания – лучшая.Очень благодарна логисту Диане, за терпение и профессионализм.Ненавязчивая помощь и доброжелательное отношение к тем, которые ничего не понимают. Как я))Спасибо Вам!
ЕА Logistik лучшая транспортная компания по соотношению цена-качество. У меня был не стандартный перевоз (фура личных вещей и оборудования) Украина-Литва. Другие компании отказывали забирать груз с Донецкой облати или хотели за это дополнительную оплату. Со мной на связи всегда был менеджер Диана которая предлагала мне наиболее выгодные варианты перевозки, помогала правильно заполнить документы, учла и исполнила все мои пожелания. Так же отдельная благодарность водителю Степану, который помог в загрузке, доставке и разгрузке моего груза.Во время всего пути, были на связи. Очень благодарна вашей команде, рекомендую
Мы впервые сотрудничали с этой компанией и остались очень довольны результатом. Сама компания и логист Диана произвели на нас очень положительное впечатление)Мы мебельная компания из Харькова и нам надо было перевезти изготовленную мебель в Люксембург. Все прошло хорошо, в четко оговоренные сроки и без проблем и не дорого, по сравнению с другими компаниями. Диана грамотно и оперативно все подсказала, и вела наш груз до самого конца, а это очень много значит! Мы вели переговоры по перевозке груза с несколькими десятками компаний и остановилась именно на вашей компании и не пожалели. Будущие перевозки будем осуществлять только с ними.
Misha ChMisha Ch
09:17 13 Jan 22
Достаточно хорошая логистическая компания, которая качественно и профессионально выполняет услуги перевозок груза. Рекомендую обращаться именно к этим ребятам, они знают, то чем занимаются и выполняют свою работу на высшем уровне. Три слова, которыми их можно охарактеризовать: быстро, качественно, надежно.
Уже 2 раза делал отправку груза компанией EA Logistic. Работают оперативно. Больше всего понравилось то, что хорошо работает связь со службой поддержки. Было несколько вопросов по доставке, по телефону дали квалифицированные ответы по интересующей теме.
Анна БурлаАнна Бурла
12:13 09 Jan 22
Впервые пользовалась услугами данной компании, но такого прекрасного сервиса я ещё ещё не встречала. Приветливая команда помогла с решением многих вопросов, а самое главное все быстро и качественно доставлено. Смело могу рекомендовать. EA Logistic – это просто уверенность, что с вашим грузом будет все в порядке.Спасибо!!
Пользуемся услугами компании EA Logistic уже не первый раз, в основном по доставке грузов из Италии. Качество услуг на высоком уровне, доставка, экспедирование, таможенное оформление, поддержка клиентов 24/7. Рекомендую компанию и ставлю честные 5 звезд. Продолжайте в том же ритме !
Переехала с Шотландии назад в Украину, заказала переезд у компании ЕА Логистик, сделали всё в лучшем виде, организовали упаковку груза, таможенное оформление и доставили груз очень быстро, менеджер всегда на связи, я всегда знала где мой груз.Самый спокойный переезд за мою жизнь.Спасибо ЕА Логистик!
js_loader
Кейси
Виконані перевезення
Перевезення шоколаду
Вінниця-Київ 100 тонн 1 день
 1. Завдання
  Терміново доставити 100 тонн шоколаду із Вінниці до Києва взимку під температурним режимом.
 2. Результат
  Залучили вінницьких перевізників, що спеціалізуються на перевезенні продуктів харчування. Перевезли весь товар 5 машин за 1 день.
Доставка 20 тонн вантажу по 10 точках видачі
Київ-Харків 20 тонн 2 дні
 1. Завдання
  Доставити в Харків вантаж і відвантажити по 10 точках
 2. Результат
  Перевезли своїм автомобілем із подвійним екіпажем. 2 водії їхали позмінно вдень і вночі, уклалися вчасно.
Термінове перевезення техніки напередодні Нового року
Київ-Дніпро 20 тонн 12 годин
 1. Завдання
  Вранці завантажити 20 тонн побутової та цифрової техніки, увечері доставити на склад клієнта
 2. Результат
  Напередодні нового року великий попит на вантажні автомобілі. Незважаючи на це, знайшли перевіреного перевізника із партнерської мережі за 30 хвилин. Через годину авто стояло на завантаженні, надвечір на вивантаженні на складі Comfy.
Перевезення 40 тонн коньяку
Вірменія – Одеса 40 тонн 3 дні
 1. Завдання
  Доставити з Вірменії 40 тонн коньяку
 2. Результат
  2 автомобілі завантажилися в Єревані, затамувалися, доїхали у парному складі через гори до порту Грузії м. Поті. Доба на поромі, розмитнення у порту Чорноморськ та вивантаження на складах АТБ в Одесі.
Перевезення пива для Октоберфесту
Україна – Німеччина 260 тонн 5 днів
 1. Завдання
  На Октоберфест 2015 року потрібно стільки пива, що німецькі потужності Carlsberg не впоралися з обсягом. Довелося замовляти доставку пива з України
 2. Результат
  Надали 13 машин та благополучно доставили пиво на фестиваль.
Доставити 3 палети фруктів
Іспанія – Україна 2,4 тонни 5 днів
 1. Завдання
  Маленький обсяг замовлення створив складнощі для клієнта
 2. Результат
  За допомогою європейських партнерів ми доставили вантаж на наші склади у Польщі, де перевантажили палети в нашу фуру та доставили до Києва.
Перевезення харчової продукції напередодні Нового року
Україна Польща 100 тонн 4 дні
 1. Завдання
  Перевезти 100 тонн насіння у біг-бегах для чеської компанії Agriwell незадовго до Нового року на склад у Польщі
 2. Результат
  Надали транспорт, привезли вантаж у строк та прийняли оплату від нерезидента на валютний рахунок.
Перевезення будматеріалу під час закриття кордонів
Вінниця – Італія 20 тонн 5 днів
 1. Завдання
  Доставити паркетну дошку до Італії через Польщу
 2. Результат
  У зв’язку із закриттям Австрії для транзиту фур прийняли рішення частину шляху пройти залізничним транспортом. У м. Кіферсфельден (Німеччина) занурилися в поїзд і вирушили до Італії. Вантаж було доставлено вчасно.
Перевезення спортивних тренажерів
Франція – Україна 20 тонн 8 днів
 1. Завдання
  Перевезти вантаж з м. Аррас (Франція) до Харкова
 2. Результат
  Найближча машина знаходилася за 200 км від Арраса. Незважаючи на це, ми надали її без додаткових оплат
Доставка 12 палет автомобільних запчастин
Італія – ​​Україна 9,6 тонн 7 днів
 1. Завдання
  Зібрати вантаж з 7 точок завантаження в різних частинах Італії та доставити в Україну
 2. Результат
  Ми займаємося збірним перевезенням по Італії понад 6 років, тому не стало проблемою зібрати товар у машину та доставити у строк.

Доставка вантажів до Естонії: особливості транспортування

Перевезення з Естонії в Україну хімікатів, мінерального палива, машин і обладнання, масел, будівельних та оздоблювальних матеріалів, тканин, текстилю, одягу, продуктів харчування, морепродуктів виконується всіма доступними способами — цистернами, контейнеровозами, рефрижераторами, напіввагонами та критими вагонами, хоперами, автомобілями. 

Доставка вантажу в Естонію з України та назад здійснюється відповідно до законодавства Євросоюзу, дотримуються всіх норм та вимог. Звернувшись за допомогою до нас, ми беремо на себе всю відповідальність за якість та надійність виконаних робіт:

 • Розробляємо маршрут з урахуванням особливостей товару, вимог щодо швидкості доставки, фінансових можливостей клієнта;
 • Підбираємо зручний транспорт з урахуванням температурного режиму, що рекомендується, дотримуємося техніки кріплення та розподілу вантажу по осях; 
 • Підготовляємо усі документи відповідно до юридичних норм;
 • Страхуємо вантаж;
 • Розробляємо експедирування та організовуємо (за потреби) перевантаження, тимчасове зберігання на складах, терміналах в Україні, країнах Європи.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви забезпечуєте якість, надійність та збереження вашого продукту. Величезний автопарк дозволяє максимально швидко, за доступною вартістю та у вигідний для клієнта час виконати перевезення з Естонії чи України до будь-якої точки Європи. 

Переваги співпраці з нами:

 • Доступні тарифи;
 • Доставка в будь-яку точку Європи зручним для вас способом;
 • Підготовка всієї документації відповідно до європейських норм, легалізація, митне оформлення;
 • Дотримання термінів;
 • Безпека вантажу, робота з продуктами будь-яких габаритів та ваги.

Перевезення в Естонію складаються так, щоб доставка була максимально швидкою, зручною та безпечною. Маршрут прокладається з урахуванням кордонів, експедитор суворо контролює дотримання всіх часових режимів, а наявність документів дозволяє швидко та без проблем пройти митний контроль.

Вантажоперевезення Естонія, куди звернутися

У багатьох підприємств немає в наявності власного транспорту для перевезення вантажів за кордон. У таких ситуаціях краще звернутися до компанії професіоналів. EA Logistics пропонує своїм клієнтам транспортні послуги будь-якого виду. Вантажоперевезення в Естонію — один із багатьох напрямків, який дуже популярний серед клієнтів. 

Доставка вантажів до Естонії — переваги та плюси логістики.

Способів доставити вантаж до будь-якої країни дуже багато різноманітності. Які послуги надає EA Logistics:

 • види транспорту – великий автопарк та інші способи (авіа, морські, контейнерні перевезення);
 • документи – їх оформлення за допомогою спеціалістів;
 • можливість співпрацювати з найкращими спеціалістами – менеджери-логісти, логісти, водії та інші.

Перевезення вантажів до Естонії можливе в найкоротші терміни. Вантаж буде доставлений у цілісності та безпеці. Всю відповідальність за товар бере він перевізник. 

Перевезення Естонія — ціни та умови

На сайті компанії EA Logistics є вся інформація для замовника. За прайсом можна розрахувати вартість перевезення до будь-якої обраної країни. Перевезення Україна – повну ціну можна дізнатися у менеджера по телефонах, які вказані в інтернеті. Співробітники всіляко допомагатимуть замовнику та постійно на зв’язку.

Головна
Свяжитесь с нами
Залишити заявку
Поставити питання менеджеру
Це поле є обов'язковим
Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Транспортная компания EA-Logistic https://ea-logistic.com.ua/wp-content/themes/ealogistic/img/header-logo.svg
проспект Петра Григоренка, 22/20 02055 Київ
+380 (50) 075 50 55, +380 (67) 077 77 66, office@ea-logistic.com.ua