Вантажоперевезення з та в Латвію від EA Logistic

З країнами Прибалтики Україна веде активні торги, лише за минулий рік частка сукупного експорту з обох напрямків становить 230 млр. євро. Головними обмінними товарами виступають: електрообладнання, деревина, вугілля, механічні пристрої, ліки та хімічні речовини. Якщо Вас цікавлять перевезення вантажів до Латвії, зверніться до представників EA Logistic для персональної консультації. 

Кваліфіковані фахівці не тільки дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, але також допоможуть визначитися з найбільш підходящою стратегією дій. В результаті Ви зможете максимізувати власну вигоду з інвестицій з мінімальними тимчасовими та фінансовими вкладеннями. 

Вантажоперевезення в Латвію – плюси співпраці з EA Logistics

Якщо маршрут вже спланований і потрібно замовити послуги доставки, багато хто рекомендує з усією відповідальністю підійти до вибору компанії, яка займеться всіма тонкощами подорожі. Перевезення до Латвії, EA Logistics пропонує своїм клієнтам:

 • автопарк – будь-яка машина під різну сировину та товари;
 • супровід з оформленням усіх необхідних документів – сертифікати, митні формальності та інше;
 • стислі терміни доставки та помірні ціни.

Міжнародні перевезення Латвія можуть знадобитися під час переїзду (меблі, особисті речі) і не тільки. Менеджери допоможуть розрахувати всі витрати – вартість доставки та сплата всіх внесків. 

Про компанію
Міжнародна транспортна компанія

EA Logistic – міжнародна логістична компанія з філіями в Польщі та Китаї.

Ми використовуємо власний автопарк і партнерську мережу автомобілів по всій Україні та в Європі.

Чіткість і швидкість перевезення забезпечуємо завдяки налагодженим за 10 років процесам і логістичній інфраструктурі:

 • власним СТО для вантажного транспорту;
 • мережі складських комплексів класу А в Польщі та Китаї.
проконсультуватися
Усі вантажі застраховані в компанії ІНГО на 5 мільйонів гривенью
Ліцензія дає право на перевезення будь-яких типів вантажів, включаючи небезпечні, харчові, фармакологічні, негабаритні
Вантажі
Перевозимо будь-які вантажі,
включаючи небезпечні
Сипучі
Харчові (зерно), будівельні (цемент, пісок, гравій тощо) вантажі. Навалочні та насипні
Будівельні
Перевозимо як будівельний матеріал (блоки, цемент, пісок тощо), так і будівельну техніку
Харчові
Продукти харчування з дотриманням необхідного температурного режиму та санітарних норм
Речі під час переїзду
Дбайливе та швидке перевезення речей у межах міста під час домашніх та офісних переїздів
Небезпечні
Нафтопродукти, вибухонебезпечні та токсичні речовини перевозимо у спецтранспорті з дотриманням норм безпеки
Фармацевтичні
Продукти фармвиробництв перевозимо з дотриманням температурного режиму та з необхідним страховим покриттям
Збірні
Відправляємо машини зі збірними вантажами від 100 кг для оптимізації вартості перевезення
Негабаритні
Перевеземо вантаж, габарити якого перевищують розміри і норми, допустимі під час транспортування
Розрахувати вартість перевезення
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Вже працюєте з іншим перевізником? Давайте порівняємо умови
Ми впевнені, що можемо запропонувати вам більш вигідний варіант та заощадити до 10% бюджету на вантажоперевезення
Наші клієнти
Компанії, які довіряють нам вантажоперевезення
Автопарк
Машини вантажопідйомністю від 2,5 до 100 тонн
Отзывы
Отзывы клиентов
Kostiantyn MopankoKostiantyn Mopanko
20:58 24 Apr 24
A VA V
16:32 10 Apr 24
Организовали перевозку вещей за границу. Представитель компании постоянно был на связи и решал все возникающие вопросы. Рекомендую!
Anna ChudnayaAnna Chudnaya
09:47 09 Apr 24
Ответственный перевозчик. Быстро внесли в свое расписание и перевезли мои вещи из Харькова в Румынию в это сложное время. Спасибо Диане, что ответила на все вопросы и водителя Назару.
Kateryna KryvopustovaKateryna Kryvopustova
06:26 04 Apr 24
Перевозили квартиру с Херсона в Прагу. Я очень переживала за доставку, границу, погрузку) в общем, за всё переживала)) Но оказалось напрасно. Все подскажут, расскажут , помогут, посоветуют как лучше. Молодцы, ребята! Спасибо большое менеджеру Диане и водителю Назару! Лучшая команда!
Inna KirichekInna Kirichek
08:44 27 Mar 24
Прекрасная компания!! очень приятные в общении. Оформление документов все четко и быстро. Водитель приехал заранее, багаж доставил очень быстро. Я очень довольна, что обратилась именно в эту компанию. Всем желающим перевезти свой багаж рекомендую обращаться к ним.
Sofiia PRIADUNSofiia PRIADUN
12:46 16 Mar 24
Очень качественное оказание услуг. Наша семья перевозила личные вещи Украина-Франция 8 кубов. В Киеве грузчики помогли упаковать все вещи, сделали опись. Во Франции помогли донести особо тяжелые элементы. Весь процесс занял около недели.Рекомендуем:)
Елена О.Елена О.
12:49 06 Mar 24
Нужна была перевозка мебели для магазина по маршруту Киев – Запорожье.Я прозвонила очень много логистических компаний и диспетчеров.И могу точно сказать, что ваша Компания – лучшая.Очень благодарна логисту Диане, за терпение и профессионализм.Ненавязчивая помощь и доброжелательное отношение к тем, которые ничего не понимают. Как я))Спасибо Вам!
ЕА Logistik лучшая транспортная компания по соотношению цена-качество. У меня был не стандартный перевоз (фура личных вещей и оборудования) Украина-Литва. Другие компании отказывали забирать груз с Донецкой облати или хотели за это дополнительную оплату. Со мной на связи всегда был менеджер Диана которая предлагала мне наиболее выгодные варианты перевозки, помогала правильно заполнить документы, учла и исполнила все мои пожелания. Так же отдельная благодарность водителю Степану, который помог в загрузке, доставке и разгрузке моего груза.Во время всего пути, были на связи. Очень благодарна вашей команде, рекомендую
Мы впервые сотрудничали с этой компанией и остались очень довольны результатом. Сама компания и логист Диана произвели на нас очень положительное впечатление)Мы мебельная компания из Харькова и нам надо было перевезти изготовленную мебель в Люксембург. Все прошло хорошо, в четко оговоренные сроки и без проблем и не дорого, по сравнению с другими компаниями. Диана грамотно и оперативно все подсказала, и вела наш груз до самого конца, а это очень много значит! Мы вели переговоры по перевозке груза с несколькими десятками компаний и остановилась именно на вашей компании и не пожалели. Будущие перевозки будем осуществлять только с ними.
Misha ChMisha Ch
09:17 13 Jan 22
Достаточно хорошая логистическая компания, которая качественно и профессионально выполняет услуги перевозок груза. Рекомендую обращаться именно к этим ребятам, они знают, то чем занимаются и выполняют свою работу на высшем уровне. Три слова, которыми их можно охарактеризовать: быстро, качественно, надежно.
Уже 2 раза делал отправку груза компанией EA Logistic. Работают оперативно. Больше всего понравилось то, что хорошо работает связь со службой поддержки. Было несколько вопросов по доставке, по телефону дали квалифицированные ответы по интересующей теме.
Анна БурлаАнна Бурла
12:13 09 Jan 22
Впервые пользовалась услугами данной компании, но такого прекрасного сервиса я ещё ещё не встречала. Приветливая команда помогла с решением многих вопросов, а самое главное все быстро и качественно доставлено. Смело могу рекомендовать. EA Logistic – это просто уверенность, что с вашим грузом будет все в порядке.Спасибо!!
Пользуемся услугами компании EA Logistic уже не первый раз, в основном по доставке грузов из Италии. Качество услуг на высоком уровне, доставка, экспедирование, таможенное оформление, поддержка клиентов 24/7. Рекомендую компанию и ставлю честные 5 звезд. Продолжайте в том же ритме !
Переехала с Шотландии назад в Украину, заказала переезд у компании ЕА Логистик, сделали всё в лучшем виде, организовали упаковку груза, таможенное оформление и доставили груз очень быстро, менеджер всегда на связи, я всегда знала где мой груз.Самый спокойный переезд за мою жизнь.Спасибо ЕА Логистик!
js_loader
Кейси
Виконані перевезення
Перевезення шоколаду
Вінниця-Київ 100 тонн 1 день
 1. Завдання
  Терміново доставити 100 тонн шоколаду із Вінниці до Києва взимку під температурним режимом.
 2. Результат
  Залучили вінницьких перевізників, що спеціалізуються на перевезенні продуктів харчування. Перевезли весь товар 5 машин за 1 день.
Доставка 20 тонн вантажу по 10 точках видачі
Київ-Харків 20 тонн 2 дні
 1. Завдання
  Доставити в Харків вантаж і відвантажити по 10 точках
 2. Результат
  Перевезли своїм автомобілем із подвійним екіпажем. 2 водії їхали позмінно вдень і вночі, уклалися вчасно.
Термінове перевезення техніки напередодні Нового року
Київ-Дніпро 20 тонн 12 годин
 1. Завдання
  Вранці завантажити 20 тонн побутової та цифрової техніки, увечері доставити на склад клієнта
 2. Результат
  Напередодні нового року великий попит на вантажні автомобілі. Незважаючи на це, знайшли перевіреного перевізника із партнерської мережі за 30 хвилин. Через годину авто стояло на завантаженні, надвечір на вивантаженні на складі Comfy.
Перевезення 40 тонн коньяку
Вірменія – Одеса 40 тонн 3 дні
 1. Завдання
  Доставити з Вірменії 40 тонн коньяку
 2. Результат
  2 автомобілі завантажилися в Єревані, затамувалися, доїхали у парному складі через гори до порту Грузії м. Поті. Доба на поромі, розмитнення у порту Чорноморськ та вивантаження на складах АТБ в Одесі.
Перевезення пива для Октоберфесту
Україна – Німеччина 260 тонн 5 днів
 1. Завдання
  На Октоберфест 2015 року потрібно стільки пива, що німецькі потужності Carlsberg не впоралися з обсягом. Довелося замовляти доставку пива з України
 2. Результат
  Надали 13 машин та благополучно доставили пиво на фестиваль.
Доставити 3 палети фруктів
Іспанія – Україна 2,4 тонни 5 днів
 1. Завдання
  Маленький обсяг замовлення створив складнощі для клієнта
 2. Результат
  За допомогою європейських партнерів ми доставили вантаж на наші склади у Польщі, де перевантажили палети в нашу фуру та доставили до Києва.
Перевезення харчової продукції напередодні Нового року
Україна Польща 100 тонн 4 дні
 1. Завдання
  Перевезти 100 тонн насіння у біг-бегах для чеської компанії Agriwell незадовго до Нового року на склад у Польщі
 2. Результат
  Надали транспорт, привезли вантаж у строк та прийняли оплату від нерезидента на валютний рахунок.
Перевезення будматеріалу під час закриття кордонів
Вінниця – Італія 20 тонн 5 днів
 1. Завдання
  Доставити паркетну дошку до Італії через Польщу
 2. Результат
  У зв’язку із закриттям Австрії для транзиту фур прийняли рішення частину шляху пройти залізничним транспортом. У м. Кіферсфельден (Німеччина) занурилися в поїзд і вирушили до Італії. Вантаж було доставлено вчасно.
Перевезення спортивних тренажерів
Франція – Україна 20 тонн 8 днів
 1. Завдання
  Перевезти вантаж з м. Аррас (Франція) до Харкова
 2. Результат
  Найближча машина знаходилася за 200 км від Арраса. Незважаючи на це, ми надали її без додаткових оплат
Доставка 12 палет автомобільних запчастин
Італія – ​​Україна 9,6 тонн 7 днів
 1. Завдання
  Зібрати вантаж з 7 точок завантаження в різних частинах Італії та доставити в Україну
 2. Результат
  Ми займаємося збірним перевезенням по Італії понад 6 років, тому не стало проблемою зібрати товар у машину та доставити у строк.

Автомобільні перевезення з Латвії до України – організаційні моменти  

Найчастіше доставка вантажів у напрямку міжнародних перевезень до Латвії здійснюється за допомогою автотранспорту. Затребуваність цього обумовлена ​​такими його позитивними властивостями, як:

 • Універсальність: на машинах нового зразка дозволяється перевозити як небезпечні, негабаритні, фармацевтичні, харчові та збірні вантажі, так і сипучі речовини, будівельні матеріали та предмети особистого користування; 
 • Доступність: за потреби вартість послуги завжди можна оптимізувати через скорочення суміжних витрат; 
 • Адаптивність: замовник може самостійно вибирати відповідний маршрут, а завдяки системі GPS-навігації він отримує в руки реальні механізми контролю ситуації на дорозі; 
 • Мобільність: машина для відправки буде готова вже через дві години з моменту подання заявки, тому Вам не доведеться переживати через брак часу. 

Щоб уникнути небезпеки будь-якого характеру, забезпечуємо вантажоперевезення з Латвії за дотримання всіх необхідних умов (встановлюємо оптимальний температурний режим, звіряємося з чинними санітарними правилами та нормами, оформляємо договір страхування тощо). Працюємо на результат, намагаємось зберегти Ваше фінансово та психологічне благополуччя. 

Як розраховується вартість послуги вантажоперевезення (Латвія)? 

З EA Logistic перевезення вантажу до Латвії реалізується швидко та якісно. Наша цінова політика спирається на принципи прозорості, об’єктивності, звітності і формується в рамках основних процесуальних етапів: збирання та обробка релевантної інформації, продумування маршруту та інших супутніх факторів, упаковка товару, специфіка розмитнення тощо. 

Щоб розуміти приблизну ціну доставки вантажів з Латвії у Вашому випадку, зверніться до фахівців для консультації. 

Переваги компанії EA Logistic

Чи плануєте замовити доставку вантажів з Латвії до EA Logistic? У такому разі Ви можете сміливо розраховувати на: 

 • Висококласне обслуговування: до складу нашої команди входять справжні професіонали, для яких потреби та побажання замовника завжди у пріоритеті; 
 • Комплексне консультування: всі співробітники EA Logistic багатокомпетентні та добре обізнані про різні аспекти цієї галузі. Вони без затримки докладно дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання; 
 • Широкий вибір альтернатив: керуємося клієнтом орієнтованим підходом, надаємо замовнику широке поле для вибору рішень. З кожним користувачем робіт у форматі спільно-індивідуальної інтеракції.

Щоб зв’язатися консультантами, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або залиште онлайн-заявку. Фахівці швидко дадуть відповідь на вхідне повідомлення і в деталях пояснять, як проходить відправка вантажу до Латвії, виходячи з Ваших вихідних вимог.

Міжнародні вантажні перевезення Латвія — все, що потрібно знати

Транспортна компанія з професійними співробітниками – це перший пункт у швидкій та якісній доставці вантажу. Вантажоперевезення Латвія – один із напрямків, яким займається логістична фірма EA Logistics. Клієнта чекає: високий сервіс та цілком демократичні ціни. 

Перевезення Україна Латвія з компанією EA Logistics

Що отримує клієнт під час замовлення послуг на сайті транспортної компанії EA Logistics? Перше – професійну консультацію менеджера. Друге — грамотного логіста, який повністю стежитиме за вантажем, весь маршрут. Третє — доступну ціну та досвідчених водіїв. Відправка вантажу до Латвії без зайвих проблем – це можливо з EA Logistics. 

Головна
Свяжитесь с нами
Залишити заявку
Поставити питання менеджеру
Це поле є обов'язковим
Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Транспортная компания EA-Logistic https://ea-logistic.com.ua/wp-content/themes/ealogistic/img/header-logo.svg
проспект Петра Григоренка, 22/20 02055 Київ
+380 (50) 075 50 55, +380 (67) 077 77 66, office@ea-logistic.com.ua