Перевезення вантажів із Великобританії

Англія – одна з найрозвиненіших країн Європи. Високий рівень розвитку промисловості, економічна стабільність дозволяє їй більшу частину продукції, що виготовляється, реалізувати на експорт. Українські підприємці, власники малого та середнього бізнесу не є винятком і купують з наступним перепродажем в Україні більшу частину товарів різних груп, напрямків. Тісний логістичний зв’язок між країнами вимагає налагодженого, хоч і не зовсім простого процесу вантажоперевезень.

Оперативну доставку, збереження вантажу з Великобританії, доступні ціни та підготовку всіх супровідних документів можна отримати у компанії EA LOGISTIC. Скориставшись послугою «під ключ» можна не турбуватися про підготовку документів та отримання дозволів, складання оптимального та зручного маршруту, пошук комфортного автотранспорту. Всі турботи про вантаж від отримання заявки від клієнта до адресного вивантаження за кордоном ми беремо на себе.

Як замовити вантажоперевезення з Великобританії в Україну та назад?

Доставка вантажів із Великобританії – звичайна послуга для українців сьогодні. Скористатися послугами компанії EA LOGISTIC може як велика компанія, і приватна особа. Досвідчені логісти, юристи та менеджери підготують усі юридичні документи, складуть зручний та найшвидший маршрут, забезпечать індивідуальний супровід до місця призначення.

На вартість перевезення Великобританія Україна впливають особливості вантажу, місце доставки, вид транспорту. Постійним клієнтам надаються знижки.

Про компанію
Міжнародна транспортна компанія

EA Logistic – міжнародна логістична компанія з філіями в Польщі та Китаї.

Ми використовуємо власний автопарк і партнерську мережу автомобілів по всій Україні та в Європі.

Чіткість і швидкість перевезення забезпечуємо завдяки налагодженим за 10 років процесам і логістичній інфраструктурі:

 • власним СТО для вантажного транспорту;
 • мережі складських комплексів класу А в Польщі та Китаї.
проконсультуватися
Усі вантажі застраховані в компанії ІНГО на 5 мільйонів гривенью
Ліцензія дає право на перевезення будь-яких типів вантажів, включаючи небезпечні, харчові, фармакологічні, негабаритні
Вантажі
Перевозимо будь-які вантажі,
включаючи небезпечні
Сипучі
Харчові (зерно), будівельні (цемент, пісок, гравій тощо) вантажі. Навалочні та насипні
Будівельні
Перевозимо як будівельний матеріал (блоки, цемент, пісок тощо), так і будівельну техніку
Харчові
Продукти харчування з дотриманням необхідного температурного режиму та санітарних норм
Речі під час переїзду
Дбайливе та швидке перевезення речей у межах міста під час домашніх та офісних переїздів
Небезпечні
Нафтопродукти, вибухонебезпечні та токсичні речовини перевозимо у спецтранспорті з дотриманням норм безпеки
Фармацевтичні
Продукти фармвиробництв перевозимо з дотриманням температурного режиму та з необхідним страховим покриттям
Збірні
Відправляємо машини зі збірними вантажами від 100 кг для оптимізації вартості перевезення
Негабаритні
Перевеземо вантаж, габарити якого перевищують розміри і норми, допустимі під час транспортування
Розрахувати вартість перевезення
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Це поле є обов’язковим
Вже працюєте з іншим перевізником? Давайте порівняємо умови
Ми впевнені, що можемо запропонувати вам більш вигідний варіант та заощадити до 10% бюджету на вантажоперевезення
Наші клієнти
Компанії, які довіряють нам вантажоперевезення
Автопарк
Машини вантажопідйомністю від 2,5 до 100 тонн
Отзывы
Отзывы клиентов
Kostiantyn MopankoKostiantyn Mopanko
20:58 24 Apr 24
A VA V
16:32 10 Apr 24
Организовали перевозку вещей за границу. Представитель компании постоянно был на связи и решал все возникающие вопросы. Рекомендую!
Anna ChudnayaAnna Chudnaya
09:47 09 Apr 24
Ответственный перевозчик. Быстро внесли в свое расписание и перевезли мои вещи из Харькова в Румынию в это сложное время. Спасибо Диане, что ответила на все вопросы и водителя Назару.
Kateryna KryvopustovaKateryna Kryvopustova
06:26 04 Apr 24
Перевозили квартиру с Херсона в Прагу. Я очень переживала за доставку, границу, погрузку) в общем, за всё переживала)) Но оказалось напрасно. Все подскажут, расскажут , помогут, посоветуют как лучше. Молодцы, ребята! Спасибо большое менеджеру Диане и водителю Назару! Лучшая команда!
Inna KirichekInna Kirichek
08:44 27 Mar 24
Прекрасная компания!! очень приятные в общении. Оформление документов все четко и быстро. Водитель приехал заранее, багаж доставил очень быстро. Я очень довольна, что обратилась именно в эту компанию. Всем желающим перевезти свой багаж рекомендую обращаться к ним.
Sofiia PRIADUNSofiia PRIADUN
12:46 16 Mar 24
Очень качественное оказание услуг. Наша семья перевозила личные вещи Украина-Франция 8 кубов. В Киеве грузчики помогли упаковать все вещи, сделали опись. Во Франции помогли донести особо тяжелые элементы. Весь процесс занял около недели.Рекомендуем:)
Елена О.Елена О.
12:49 06 Mar 24
Нужна была перевозка мебели для магазина по маршруту Киев – Запорожье.Я прозвонила очень много логистических компаний и диспетчеров.И могу точно сказать, что ваша Компания – лучшая.Очень благодарна логисту Диане, за терпение и профессионализм.Ненавязчивая помощь и доброжелательное отношение к тем, которые ничего не понимают. Как я))Спасибо Вам!
ЕА Logistik лучшая транспортная компания по соотношению цена-качество. У меня был не стандартный перевоз (фура личных вещей и оборудования) Украина-Литва. Другие компании отказывали забирать груз с Донецкой облати или хотели за это дополнительную оплату. Со мной на связи всегда был менеджер Диана которая предлагала мне наиболее выгодные варианты перевозки, помогала правильно заполнить документы, учла и исполнила все мои пожелания. Так же отдельная благодарность водителю Степану, который помог в загрузке, доставке и разгрузке моего груза.Во время всего пути, были на связи. Очень благодарна вашей команде, рекомендую
Мы впервые сотрудничали с этой компанией и остались очень довольны результатом. Сама компания и логист Диана произвели на нас очень положительное впечатление)Мы мебельная компания из Харькова и нам надо было перевезти изготовленную мебель в Люксембург. Все прошло хорошо, в четко оговоренные сроки и без проблем и не дорого, по сравнению с другими компаниями. Диана грамотно и оперативно все подсказала, и вела наш груз до самого конца, а это очень много значит! Мы вели переговоры по перевозке груза с несколькими десятками компаний и остановилась именно на вашей компании и не пожалели. Будущие перевозки будем осуществлять только с ними.
Misha ChMisha Ch
09:17 13 Jan 22
Достаточно хорошая логистическая компания, которая качественно и профессионально выполняет услуги перевозок груза. Рекомендую обращаться именно к этим ребятам, они знают, то чем занимаются и выполняют свою работу на высшем уровне. Три слова, которыми их можно охарактеризовать: быстро, качественно, надежно.
Уже 2 раза делал отправку груза компанией EA Logistic. Работают оперативно. Больше всего понравилось то, что хорошо работает связь со службой поддержки. Было несколько вопросов по доставке, по телефону дали квалифицированные ответы по интересующей теме.
Анна БурлаАнна Бурла
12:13 09 Jan 22
Впервые пользовалась услугами данной компании, но такого прекрасного сервиса я ещё ещё не встречала. Приветливая команда помогла с решением многих вопросов, а самое главное все быстро и качественно доставлено. Смело могу рекомендовать. EA Logistic – это просто уверенность, что с вашим грузом будет все в порядке.Спасибо!!
Пользуемся услугами компании EA Logistic уже не первый раз, в основном по доставке грузов из Италии. Качество услуг на высоком уровне, доставка, экспедирование, таможенное оформление, поддержка клиентов 24/7. Рекомендую компанию и ставлю честные 5 звезд. Продолжайте в том же ритме !
Переехала с Шотландии назад в Украину, заказала переезд у компании ЕА Логистик, сделали всё в лучшем виде, организовали упаковку груза, таможенное оформление и доставили груз очень быстро, менеджер всегда на связи, я всегда знала где мой груз.Самый спокойный переезд за мою жизнь.Спасибо ЕА Логистик!
js_loader
Кейси
Виконані перевезення
Перевезення шоколаду
Вінниця-Київ 100 тонн 1 день
 1. Завдання
  Терміново доставити 100 тонн шоколаду із Вінниці до Києва взимку під температурним режимом.
 2. Результат
  Залучили вінницьких перевізників, що спеціалізуються на перевезенні продуктів харчування. Перевезли весь товар 5 машин за 1 день.
Доставка 20 тонн вантажу по 10 точках видачі
Київ-Харків 20 тонн 2 дні
 1. Завдання
  Доставити в Харків вантаж і відвантажити по 10 точках
 2. Результат
  Перевезли своїм автомобілем із подвійним екіпажем. 2 водії їхали позмінно вдень і вночі, уклалися вчасно.
Термінове перевезення техніки напередодні Нового року
Київ-Дніпро 20 тонн 12 годин
 1. Завдання
  Вранці завантажити 20 тонн побутової та цифрової техніки, увечері доставити на склад клієнта
 2. Результат
  Напередодні нового року великий попит на вантажні автомобілі. Незважаючи на це, знайшли перевіреного перевізника із партнерської мережі за 30 хвилин. Через годину авто стояло на завантаженні, надвечір на вивантаженні на складі Comfy.
Перевезення 40 тонн коньяку
Вірменія – Одеса 40 тонн 3 дні
 1. Завдання
  Доставити з Вірменії 40 тонн коньяку
 2. Результат
  2 автомобілі завантажилися в Єревані, затамувалися, доїхали у парному складі через гори до порту Грузії м. Поті. Доба на поромі, розмитнення у порту Чорноморськ та вивантаження на складах АТБ в Одесі.
Перевезення пива для Октоберфесту
Україна – Німеччина 260 тонн 5 днів
 1. Завдання
  На Октоберфест 2015 року потрібно стільки пива, що німецькі потужності Carlsberg не впоралися з обсягом. Довелося замовляти доставку пива з України
 2. Результат
  Надали 13 машин та благополучно доставили пиво на фестиваль.
Доставити 3 палети фруктів
Іспанія – Україна 2,4 тонни 5 днів
 1. Завдання
  Маленький обсяг замовлення створив складнощі для клієнта
 2. Результат
  За допомогою європейських партнерів ми доставили вантаж на наші склади у Польщі, де перевантажили палети в нашу фуру та доставили до Києва.
Перевезення харчової продукції напередодні Нового року
Україна Польща 100 тонн 4 дні
 1. Завдання
  Перевезти 100 тонн насіння у біг-бегах для чеської компанії Agriwell незадовго до Нового року на склад у Польщі
 2. Результат
  Надали транспорт, привезли вантаж у строк та прийняли оплату від нерезидента на валютний рахунок.
Перевезення будматеріалу під час закриття кордонів
Вінниця – Італія 20 тонн 5 днів
 1. Завдання
  Доставити паркетну дошку до Італії через Польщу
 2. Результат
  У зв’язку із закриттям Австрії для транзиту фур прийняли рішення частину шляху пройти залізничним транспортом. У м. Кіферсфельден (Німеччина) занурилися в поїзд і вирушили до Італії. Вантаж було доставлено вчасно.
Перевезення спортивних тренажерів
Франція – Україна 20 тонн 8 днів
 1. Завдання
  Перевезти вантаж з м. Аррас (Франція) до Харкова
 2. Результат
  Найближча машина знаходилася за 200 км від Арраса. Незважаючи на це, ми надали її без додаткових оплат
Доставка 12 палет автомобільних запчастин
Італія – ​​Україна 9,6 тонн 7 днів
 1. Завдання
  Зібрати вантаж з 7 точок завантаження в різних частинах Італії та доставити в Україну
 2. Результат
  Ми займаємося збірним перевезенням по Італії понад 6 років, тому не стало проблемою зібрати товар у машину та доставити у строк.

Доставка вантажів до Великобританії: планування транспортування

Вантажоперевезення Великобританія – Україна мають попит серед фізичних осіб та підприємців. В Україну найчастіше імпортують медичну апаратуру, промислову хімію, побутову, офісну техніку, взуття, текстиль, одяг, засоби зв’язку, авто та деталі до них, виробничі верстати. Англія у свою чергу отримує з України продукти харчування (молочні та яєчні продукти, мед, курятину), равлики, зернові, сільськогосподарську продукцію, електрообладнання, леговану сталь, легкі літальні апарати.

Перевезення з Великобританії в Україну можуть здійснюватись морськими суднами, повітряним та автомобільним транспортом. Останній є найоптимальнішим у плані швидкості, фінансових витрат та безпеки. Висока якість доріг, доступність у перетині кордонів, наявність транспорту, що підтримує умови для транспортування (температурний режим), дозволяє експортувати/імпортувати товари різних розмірів, ваги, стану в будь-яку точку Європи та України. 

Організація вантажоперевезення до Великобританії складається з кількох етапів:

 • Обробка замовлення – заявку можна залишити на сайті у формі зворотного зв’язку, зателефонувати менеджерам;
 • Обговорення деталей та збирання інформації про продукт, вибір транспорту для доставки;
 • Складання маршруту – враховуються дорожнє покриття, умови транспортування товару, температурний режим, час доби (вихідні, святкові дні), необхідність збереження, перевантаження, розвантаження складі;
 • Підготовка супровідної документації відповідно до європейських вимог;
 • Упаковка, маркування продукції – залежно від товару вибирається відповідний транспорт, рівномірно розподіляється навантаження на осі, надійно закріплюється;
 • Контроль доставки – сучасні технології та постійний контроль диспетчера дозволяє відстежити місце знаходження машини, експедитор слідкує за дотриманням маршруту та точного часу доставки;
 • Отримання клієнтом.

Звернувшись і замовивши перевезення до Великобританії сипких, рідких, небезпечних, великогабаритних товарів у нас ви забезпечуєте собі швидкий та зручний спосіб доставки, доступні ціни, збереження товару. Маючи свій величезний автопарк, підберемо найкращий транспорт, який відповідає умовам транспортування.

Вантажоперевезення Великобританія – підбір транспортної компанії

Усі послуги, які може надати надійна логістична компанія, — швидка доставка вантажів, найкоротші терміни виконання поставлених завдань. EA Logistics – варіант, який вибирають багато клієнтів. Перевезення вантажів до Великобританії з транспортною фірмою – це вчасно доставлений товар, в цілісності та безпеці. 

Вантажоперевезення з Великобританії – способи та плюси

Співробітники компанії EA Logistics – це згуртована команда фахівців, які готові допомогти замовнику з переїздом чи іншими доставками різноманітних вантажів. Доставка вантажу з Великобританії, на що потрібно звернути увагу:

 • вибір відповідного транспорту, в EA Logistics є найбільший автопарк;
 • допомогу з документами, досвідчені професіонали знають, як оформити будь-яке розміщення та сертифікати;
 • водії мають досвід та знають усі маршрути, вантажники допоможуть з навантаженням, а також у розпорядженні замовника – складські приміщення, на вибір.

Вантажі з Великобританії доставляються у різний спосіб — авіатранспортом, автомобілями і навіть морськими шляхами. Везуть все — сипкі, рідкі, небезпечні та великогабаритні товари. 

Перевезення вантажів з Великобританії — вартість та термін

Дізнатися та правильно розрахувати ціну перевезення того чи іншого вантажу, можливо на сайті компанії EA Logistics. Менеджери завжди на зв’язку і готові відповісти на всі питання. Вантажоперевезення до Великобританії можливі з будь-якого регіону України, фахівці допоможуть вирішити будь-яку ситуацію, пов’язану з постачанням. 

Головна
Свяжитесь с нами
Залишити заявку
Поставити питання менеджеру
Це поле є обов'язковим
Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Транспортная компания EA-Logistic https://ea-logistic.com.ua/wp-content/themes/ealogistic/img/header-logo.svg
проспект Петра Григоренка, 22/20 02055 Київ
+380 (50) 075 50 55, +380 (67) 077 77 66, office@ea-logistic.com.ua