Релокація бізнесу давно стала звичним процесом у нашій країні. Причинами бувають розширення, скорочення, оптимізація витрат, зміна економічного, соціального середовища, відсутність належних умов для роботи. В будь-якому разі необхідно оперативно, безпечно та без зайвих витрат організувати переїзд офісу

Здавалося б, перевезення речей — це просто, але слід врахувати, що мова йде про дороге обладнання, комп'ютери та офісну техніку, час. Кожна хвилина, яка витрачається на переїзд, — це втрачений прибуток компанії, заробітна плата працівників, додаткові витрати.

Безпечні IT-перевезення: як перевезти офіс та цифрове обладнання

Практичні поради: як перевезти офіс та зберегти ефективність роботи при зміні локації

Щоб розібратися зі складною задачею, слід звернутися до профільних фахівців. Саме такими і є працівники EA Logistic. Вони добре знають, як безпечно перевезти комп'ютер та інше обладнання, а також завжди готові ділитися ефективними порадами. Рекомендується розділити масштабну задачу на дрібніші та виконувати їх поступово:

  1. Оцінка обсягів роботи, які потрібно виконати. Визначення часу та потрібних засобів. Це особливо важливо, коли мова йде про вантажоперевезення по Україні чи міжнародні вантажоперевезення, а не про транспортування в межах міста. 
  2. Планування — етапи, часові рамки, відповідальні особи. Доречно, щоб частина офісу продовжувала роботу, доки інша буде організовувати робочі місця в новому приміщенні.
  3. Підготовка. Це стосується як нового, так і поточного місця перебування. 
  4. Збір та пакування. Чітке розуміння, що і де заховано, — ключовий момент. Неважливо — це будуть списки з номерами, індексами чи кольоровими маркерами, головне — легке розпізнавання та пошук майна на новому місці. 
  5. Комунікація між усіма учасниками процесу допоможе швидко реагувати на будь-які зміни. 
  6. Розпакування та налаштування на новому місці. 

Відновлення повноцінної роботи після переїзду вимагає часу, зусиль, терпіння. Дотримання описаних етапів — ключ до швидкого та безпроблемного початку роботи. 

Як перевезти офіс безпечно та без втрат IT-обладнання

EA Logistic готова виконати вантажоперевезення по Києву та по всій території України, навіть за її межі. Тобто все, що потрібно — звернутися в компанію та пояснити ситуацію. Вам запропонують всі можливі варіанти, як перевезти офіс. EA Logistic надає повний комплекс послуг для IT-перевезення:

Фахівці компанії точно знають, як перевезти офіс, щоб замовник зберіг час, гроші та сили для ефективного старту на новому місці. 

Кращі практики безпеки при перевезенні комп'ютерної техніки

Запорука того, що обладнання досягне пункту призначення, — пакування та акуратне транспортування:

  1. Слід ознайомитися з інструкцією та рекомендаціями виробника щодо транспортування приладів.
  2. Потрібно використовувати оригінальні коробки та додаткові ущільнювачі: пінопласт, плівку, папір, пакети, наповнені повітрям. 
  3. У транспортному засобі має бути забезпечена надійна фіксація вантажу, його правильне положення.

EA Logistic має варіанти розв'язання проблеми IT-перевезення. Транспортна компанія вже 9 років працює на ринку логістичних послуг, фахівці знають, як перевезти офіс швидко та безпечно. Вам достатньо заповнити форму для зворотного зв'язку на сайті, зателефонувати за одним з номерів, написати листа на електронну адресу. Менеджери готові розв'язати завдання будь-якої складності, розказати як безпечно перевезти комп'ютери та інше офісне обладнання.